Classified (Housing, Recruitment, eCom)

Alexandra Aladin

Alexandra
Aladin

Sales manager, Recruitment
alexandra.aladin@sanoma.fi
040 845 5943
alexandra.aladin@sanoma.fi
040 845 5943
Niko Autio

Niko
Autio

Myyntipäällikkö, Asuminen
niko.autio@sanoma.fi
040 183 1408
niko.autio@sanoma.fi
040 183 1408
Nina Bemeleit

Nina
Bemeleit

Sales manager, Recruitment
nina.bemeleit@sanoma.fi
040 128 5163
nina.bemeleit@sanoma.fi
040 128 5163
Kirsi Eklund

Kirsi
Eklund

Head of Customer Service
kirsi.eklund@sanoma.fi
040 746 0509
kirsi.eklund@sanoma.fi
040 746 0509
Merja Eklund

Merja
Eklund

Myyntipäällikkö, Asuminen
merja.j.eklund@sanoma.fi
040 168 5887
merja.j.eklund@sanoma.fi
040 168 5887
Robin Herlin

Robin
Herlin

Sales manager, Recruitment
robin.herlin@sanoma.fi
040 777 9004
robin.herlin@sanoma.fi
040 777 9004
Kaj Johanson

Kaj
Johanson

Sales manager, Recruitment
kaj.johanson@sanoma.fi
0505905220
kaj.johanson@sanoma.fi
0505905220
Kuva tulossa mies

Pasi
Keski-Pukkila

Myyntipäällikkö, eCom
pasi.keski-pukkila@sanoma.fi
050 326 9759
pasi.keski-pukkila@sanoma.fi
050 326 9759
Kirsi Nyström

Kirsi
Nyström

Myyntipäällikkö, Asuminen
kirsi.nystrom@sanoma.fi
040 547 1178
kirsi.nystrom@sanoma.fi
040 547 1178
Samuli Paavilainen

Samuli
Paavilainen

Myyntiryhmän päällikkö, Työpaikat
samuli.paavilainen@sanoma.fi
040 775 5620
samuli.paavilainen@sanoma.fi
040 775 5620
Pirjo Peltola

Pirjo
Peltola

Myyntineuvottelija, Työpaikat
pirjo.peltola@sanoma.fi
09 122 98112
pirjo.peltola@sanoma.fi
09 122 98112
Jukka Rautiainen

Jukka
Rautiainen

Myyntiryhmän päällikkö, Asuminen
jukka.rautiainen@sanoma.fi
040 578 5958
jukka.rautiainen@sanoma.fi
040 578 5958
Erica Ryysy

Erica
Ryysy

Myyntipäällikkö, Asuminen
erica.ryysy@sanoma.fi
040 685 6835
erica.ryysy@sanoma.fi
040 685 6835
Marja Siren

Marja
Sirén

Kaupallinen johtaja, Asuminen, Työpaikat ja eCom
marja.siren@sanoma.fi
050 387 4132
marja.siren@sanoma.fi
050 387 4132
Suvi Sundelin

Suvi
Sundelin

Sales manager, Recruitment
suvi.sundelin@sanoma.fi
040 145 1714
suvi.sundelin@sanoma.fi
040 145 1714
Mauri Tammiranta

Mauri
Tammiranta

Myyntineuvottelija, Työpaikat
mauri.tammiranta@sanoma.fi
09 122 98121
mauri.tammiranta@sanoma.fi
09 122 98121
Mari Tuomikoski

Mari
Tuomikoski

Sales manager, Recruitment
mari.tuomikoski@sanoma.fi
040 747 2797
mari.tuomikoski@sanoma.fi
040 747 2797
Rami Viljamaa

Rami
Viljamaa

Sales manager, Recruitment
rami.viljamaa@sanoma.fi
040 569 8915
rami.viljamaa@sanoma.fi
040 569 8915