Myynnin yhteyshenkilöt alueittain

Uusimaa

Heidi Kurppa

Heidi
Kurppa

Myyntipäällikkö
heidi.kurppa@sanoma.com
050 367 8467
heidi.kurppa@sanoma.com
050 367 8467
Rami Lehmuskoski

Rami
Lehmuskoski

Myyntipäällikkö
rami.lehmuskoski@sanoma.com
040 481 1930
rami.lehmuskoski@sanoma.com
040 481 1930
Jarmo Multanen

Jarmo
Multanen

Myyntipäällikkö
jarmo.multanen@sanoma.com
040 770 2878
jarmo.multanen@sanoma.com
040 770 2878
Kirsi Nyström

Kirsi
Nyström

Myyntipäällikkö
kirsi.nystrom@sanoma.com
040 547 1178
kirsi.nystrom@sanoma.com
040 547 1178
Konsta Raussi

Konsta
Raussi

Myyntijohtaja
konsta.raussi@sanoma.com
040 064 3676
konsta.raussi@sanoma.com
040 064 3676
Pirita Syrjäntö

Pirita
Syrjäntö

Myyntipäällikkö
pirita.syrjanto@sanoma.com
050 527 7422
pirita.syrjanto@sanoma.com
050 527 7422

Varsinais-Suomi

Satakunta

Jutta Kangas

Jutta
Kangas

Myyntipäällikkö
jutta.kangas@sanoma.com
050 568 9612
jutta.kangas@sanoma.com
050 568 9612
Heli Korjansalo

Heli
Korjansalo

Myyntipäällikkö
heli.korjansalo@sanoma.com
040 836 7815
heli.korjansalo@sanoma.com
040 836 7815
Sanna Lahdenpää

Sanna
Lahdenpää

Myyntipäällikkö
sanna.lahdenpaa@sanoma.com
044 522 8149
sanna.lahdenpaa@sanoma.com
044 522 8149
Henri Savilahti

Henri
Savilahti

Myyntipäällikkö, Media- ja mainostoimistot
henri.savilahti@sanoma.com
040 157 7910
henri.savilahti@sanoma.com
040 157 7910
Ville Sjögren

Ville
Sjögren

Myyntipäällikkö
ville.sjogren@sanoma.com
050 355 2034
ville.sjogren@sanoma.com
050 355 2034
Minna Sookari

Minna
Sookari-Nummi

Myyntipäällikkö
minna.sookari@sanoma.com
050 539 1393
minna.sookari@sanoma.com
050 539 1393

Pirkanmaa ja Kanta-Häme

Anssi Lamminpää

Anssi
Lamminpää

Sales Manager
anssi.lamminpaa@sanoma.com
050 314 6620
anssi.lamminpaa@sanoma.com
050 314 6620
Esa Mäntymaa

Esa
Mäntymaa

Client Manager
esa.mantymaa@sanoma.com
040 773 2422
esa.mantymaa@sanoma.com
040 773 2422
Marko Rantalainen

Marko
Rantalainen

Myyntipäällikkö
marko.rantalainen@sanoma.com
044 765 2712
marko.rantalainen@sanoma.com
044 765 2712
Petteri Salmi

Petteri
Salmi

Myyntipäällikkö
petteri.salmi@sanoma.com
050 446 3438
petteri.salmi@sanoma.com
050 446 3438
Henri Savilahti

Henri
Savilahti

Myyntipäällikkö, Media- ja mainostoimistot
henri.savilahti@sanoma.com
040 157 7910
henri.savilahti@sanoma.com
040 157 7910
Mikko Tiala

Mikko
Tiala

Myyntipäällikkö
mikko.tiala@sanoma.com
050 314 2605
mikko.tiala@sanoma.com
050 314 2605

Päijät-Häme ja Kymenlaakso

Henri Savilahti

Henri
Savilahti

Myyntipäällikkö, Media- ja mainostoimistot
henri.savilahti@sanoma.com
040 157 7910
henri.savilahti@sanoma.com
040 157 7910

Etelä-Karjala ja Etelä-Savo

Henri Savilahti

Henri
Savilahti

Myyntipäällikkö, Media- ja mainostoimistot
henri.savilahti@sanoma.com
040 157 7910
henri.savilahti@sanoma.com
040 157 7910

Pohjois-Savo ja Pohjois-Karjala

Marko Rantalainen

Marko
Rantalainen

Myyntipäällikkö
marko.rantalainen@sanoma.com
044 765 2712
marko.rantalainen@sanoma.com
044 765 2712
Henri Savilahti

Henri
Savilahti

Myyntipäällikkö, Media- ja mainostoimistot
henri.savilahti@sanoma.com
040 157 7910
henri.savilahti@sanoma.com
040 157 7910

Keski-Suomi

Joni Lumme

Joni
Lumme

Sales Manager
joni.lumme@sanoma.com
050 549 1987
joni.lumme@sanoma.com
050 549 1987
Jaana Perttula

Jaana
Perttula

Myyntipäällikkö
jaana.perttula@sanoma.com
050 536 3008
jaana.perttula@sanoma.com
050 536 3008
Marko Rantalainen

Marko
Rantalainen

Myyntipäällikkö
marko.rantalainen@sanoma.com
044 765 2712
marko.rantalainen@sanoma.com
044 765 2712
Henri Savilahti

Henri
Savilahti

Myyntipäällikkö, Media- ja mainostoimistot
henri.savilahti@sanoma.com
040 157 7910
henri.savilahti@sanoma.com
040 157 7910

Etelä-Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa ja Pohjanmaa

Pohjois-Pohjanmaa ja Kainuu

Lappi