Management

Karri Ahonen

Karri
Ahonen

johtaja, markkinointi, insight, tuotteet, sisällöt
karri.ahonen@sanoma.com
050 546 5051
karri.ahonen@sanoma.com
050 546 5051
Hans Edin

Hans
Edin

Chief Commercial Officer B2B
hans.edin@sanoma.com
0400 500 489
hans.edin@sanoma.com
0400 500 489
Aksel Hallama

Aksel
Hallama

Director, Business Management
aksel.hallama@sanoma.com
0400 422 188
aksel.hallama@sanoma.com
0400 422 188
Ville Heikkilä

Ville
Heikkilä

Strategiajohtaja
ville.heikkila@sanoma.com
050 480 4778
ville.heikkila@sanoma.com
050 480 4778
Elina Heinonen

Elina
Heinonen

Sales director
elina.heinonen@sanoma.com
050 595 0007
elina.heinonen@sanoma.com
050 595 0007
Paula Hernetkoski

Paula
Hernetkoski

Director, Insight and Agencies
paula.hernetkoski@sanoma.com
040 526 4446
paula.hernetkoski@sanoma.com
040 526 4446
Tero Huovila

Tero
Huovila

Vice President, Mediasales
tero.huovila@sanoma.com
0400 352 341
tero.huovila@sanoma.com
0400 352 341
Stinde Mäkinen

Stinde
Mäkinen

Sales director
stinde.makinen@sanoma.com
040 724 2523
stinde.makinen@sanoma.com
040 724 2523
Timo Rinne

Timo
Rinne

Director, Digital Sales B2B
timo.rinne@sanoma.com
040 571 3634
timo.rinne@sanoma.com
040 571 3634
Riitta Vorobjeff

Riitta
Vorobjeff

Johdon assistentti, tapahtumatuottaja
riitta.vorobjeff@sanoma.com
040 556 0880
riitta.vorobjeff@sanoma.com
040 556 0880