Aluemyynti

Janne Arola

Janne
Arola

Myyntipäällikkö
janne.arola@sanoma.com
040 777 3876
janne.arola@sanoma.com
040 777 3876
Outi Boman-Laine

Outi
Boman-Laine

Myyntipäällikkö
outi.boman-laine@sanoma.com
040 820 7869
outi.boman-laine@sanoma.com
040 820 7869
Anna Einola

Anna
Einola

Myyntipäällikkö
anna.einola@sanoma.com
045 259 3133
anna.einola@sanoma.com
045 259 3133
Nina Fagerudd

Nina
Fagerudd

Myyntipäällikkö
nina.fagerudd@sanoma.com
040 519 1054
nina.fagerudd@sanoma.com
040 519 1054
Marja-Riitta Grönblom

Marja-Riitta
Grönblom

Myyntipäällikkö
marja-riitta.gronblom@sanoma.com
050 438 0926
marja-riitta.gronblom@sanoma.com
050 438 0926
Timo Haapala

Timo
Haapala

Sales Manager
timo.haapala@sanoma.com
040 773 4933
timo.haapala@sanoma.com
040 773 4933
Tanja Haka

Tanja
Haka

Client Manager
tanja.haka@sanoma.com
040 582 2890
tanja.haka@sanoma.com
040 582 2890
Mika Halme

Mika
Halme

Client Manager
mika.halme@sanoma.com
040 773 2611
mika.halme@sanoma.com
040 773 2611
Sini Hartikka

Sini
Hartikka

Myyntipäällikkö
sini.hartikka@sanoma.com
044 777 7444
sini.hartikka@sanoma.com
044 777 7444
Tero Haveri

Tero
Haveri

Sales Manager
tero.haveri@sanoma.com
050 330 0947
tero.haveri@sanoma.com
050 330 0947
Juha Heikkilä

Juha
Heikkilä

Myyntiryhmän päällikkö
juha.heikkila@sanoma.com
040 163 1243
juha.heikkila@sanoma.com
040 163 1243
Seija Heikkinen

Seija
Heikkinen

Sales Manager
seija.heikkinen@sanoma.com
050 505 8287
seija.heikkinen@sanoma.com
050 505 8287
Sammo Hyttilä

Sammo
Hyttilä

Head of Radio
sammo.hyttila@markkinointirouta.fi
040 513 6335
sammo.hyttila@markkinointirouta.fi
040 513 6335
Anne Jääskeläinen

Anne
Jääskeläinen

Myyntiryhmän päällikkö
anne.jaaskelainen@sanoma.fi
040 532 1493
anne.jaaskelainen@sanoma.fi
040 532 1493
Hanna Jalonen

Hanna
Jalonen

Myyntijohtaja
hanna.jalonen@sanoma.com
050 438 1015
hanna.jalonen@sanoma.com
050 438 1015
Teemu Janhunen

Teemu
Janhunen

Myyntipäällikkö
teemu.janhunen@sanoma.com
050 434 0101
teemu.janhunen@sanoma.com
050 434 0101
Tomi Jäppinen

Tomi
Jäppinen

Myyntiryhmän päällikkö
tomi.jappinen@sanoma.com
040 589 5365
tomi.jappinen@sanoma.com
040 589 5365
Päivi Jokinen

Päivi
Jokinen

Myyntipäällikkö
paivi.jokinen@sanoma.fi
040 592 4879
paivi.jokinen@sanoma.fi
040 592 4879
Jukka Juurinen

Jukka
Juurinen

Myyntipäällikkö
jukka.juurinen@sanoma.com
050 438 2872
jukka.juurinen@sanoma.com
050 438 2872
Olavi Kajantie

Olavi
Kajantie

Myyntipäällikkö, kansainväliset asiakkaat
olavi.kajantie@sanoma.fi
050 590 7828
olavi.kajantie@sanoma.fi
050 590 7828
Anne Kanerva

Anne
Kanerva

Myyntipäällikkö
anne.kanerva@sanoma.com
050 438 2981
anne.kanerva@sanoma.com
050 438 2981
Jutta Kangas

Jutta
Kangas

Myyntipäällikkö
jutta.kangas@sanoma.com
050 568 9612
jutta.kangas@sanoma.com
050 568 9612
Kuva tulossa nainen

Elina
Kantola

Myyntipäällikkö
elina.kantola@sanoma.com
040 481 1910
elina.kantola@sanoma.com
040 481 1910
Antti Karvonen

Antti
Karvonen

Myyntipäällikkö
antti.karvonen@sanoma.com
050 477 0377
antti.karvonen@sanoma.com
050 477 0377
Antti Karvonen

Antti
Karvonen

Myyntipäällikkö
antti.karvonen@sanoma.com
050 477 0377
antti.karvonen@sanoma.com
050 477 0377
Heli Korjansalo

Heli
Korjansalo

Myyntipäällikkö
heli.korjansalo@sanoma.com
040 836 7815
heli.korjansalo@sanoma.com
040 836 7815
Sari Koschin

Sari
Koschin

Myyntiryhmän päällikkö
sari.koschin@sanoma.com
040 587 5295
sari.koschin@sanoma.com
040 587 5295
Meri Kotamäki

Meri
Kotamäki

Client Manager
meri.kotamaki@sanoma.com
044 309 8979
meri.kotamaki@sanoma.com
044 309 8979
Heidi Kurppa

Heidi
Kurppa

Myyntipäällikkö
heidi.kurppa@sanoma.com
050 367 8467
heidi.kurppa@sanoma.com
050 367 8467
Seija Kyläkangas

Seija
Kyläkangas

Myyntipäällikkö
seija.kylakangas@sanoma.com
050 558 9862
seija.kylakangas@sanoma.com
050 558 9862
Sanna Lahdenpää

Sanna
Lahdenpää

Myyntipäällikkö
sanna.lahdenpaa@sanoma.com
044 522 8149
sanna.lahdenpaa@sanoma.com
044 522 8149
Anssi Laitinen

Anssi
Laitinen

Myyntipäällikkö
anssi.laitinen@sanoma.com
anssi.laitinen@sanoma.com
Anssi Lamminpää

Anssi
Lamminpää

Sales Manager
anssi.lamminpaa@sanoma.com
050 314 6620
anssi.lamminpaa@sanoma.com
050 314 6620
Rami Lehmuskoski

Rami
Lehmuskoski

Myyntipäällikkö
rami.lehmuskoski@sanoma.com
040 481 1930
rami.lehmuskoski@sanoma.com
040 481 1930
Juuso Liljeroos

Juuso
Liljeroos

Client Manager
juuso.liljeroos@sanoma.com
050 506 0622
juuso.liljeroos@sanoma.com
050 506 0622
Patrik Lomski

Patrik
Lomski

Myyntipäällikkö
patrik.lomski@sanoma.com
040 081 6292
patrik.lomski@sanoma.com
040 081 6292
Joni Lumme

Joni
Lumme

Sales Manager
joni.lumme@sanoma.com
050 549 1987
joni.lumme@sanoma.com
050 549 1987
Esa Mäntymaa

Esa
Mäntymaa

Client Manager
esa.mantymaa@sanoma.com
040 773 2422
esa.mantymaa@sanoma.com
040 773 2422
Antti Meriläinen

Antti
Meriläinen

Myyntipäällikkö
antti.merilainen@sanoma.com
050 470 1294
antti.merilainen@sanoma.com
050 470 1294
Jarmo Multanen

Jarmo
Multanen

Myyntipäällikkö
jarmo.multanen@sanoma.com
040 770 2878
jarmo.multanen@sanoma.com
040 770 2878
Jenni Nikkilä

Jenni
Nikkilä

Myyntipäällikkö
jenni.nikkila@sanoma.com
050 527 8433
jenni.nikkila@sanoma.com
050 527 8433
Kirsi Nyström

Kirsi
Nyström

Myyntipäällikkö
kirsi.nystrom@sanoma.com
040 547 1178
kirsi.nystrom@sanoma.com
040 547 1178
Jaana Perttula

Jaana
Perttula

Myyntipäällikkö
jaana.perttula@sanoma.com
050 314 7202
jaana.perttula@sanoma.com
050 314 7202
Marko Rantalainen

Marko
Rantalainen

Myyntipäällikkö
marko.rantalainen@sanoma.com
044 765 2712
marko.rantalainen@sanoma.com
044 765 2712
Konsta Raussi

Konsta
Raussi

Myyntijohtaja
konsta.raussi@sanoma.com
040 064 3676
konsta.raussi@sanoma.com
040 064 3676
Pekka Ryynänen

Pekka
Ryynänen

Myyntipäällikkö
pekka.ryynanen@sanoma.com
050 401 7707
pekka.ryynanen@sanoma.com
050 401 7707
Petteri Salmi

Petteri
Salmi

Myyntipäällikkö
petteri.salmi@sanoma.com
050 446 3438
petteri.salmi@sanoma.com
050 446 3438
Juulia Salonen

Juulia
Salonen

Myyntipäällikkö, Media- ja mainostoimistot
juulia.salonen@sanoma.com
050 576 5875
juulia.salonen@sanoma.com
050 576 5875
Henri Savilahti

Henri
Savilahti

Myyntipäällikkö, Media- ja mainostoimistot
henri.savilahti@sanoma.com
040 157 7910
henri.savilahti@sanoma.com
040 157 7910
Minna Sookari

Minna
Sookari

Myyntipäällikkö
minna.sookari@sanoma.com
050 539 1393
minna.sookari@sanoma.com
050 539 1393
Jussi Sorsasto

Jussi
Sorasto

Myyntipäällikkö
jussi.sorsasto@sanoma.com
050 310 8929
jussi.sorsasto@sanoma.com
050 310 8929
Pirita Syrjäntö

Pirita
Syrjäntö

Myyntipäällikkö
pirita.syrjanto@sanoma.com
050 527 7422
pirita.syrjanto@sanoma.com
050 527 7422
Mikko Tiala

Mikko
Tiala

Myyntipäällikkö
mikko.tiala@sanoma.com
050 314 2605
mikko.tiala@sanoma.com
050 314 2605
Leena Tiitola

Leena
Tiitola

Myyntipäällikkö
leena.tiitola@sanoma.com
040 548 8413
leena.tiitola@sanoma.com
040 548 8413
Sari Torsti

Sari
Torsti

Myyntipäällikkö
sari.torsti@sanoma.com
040 358 4573
sari.torsti@sanoma.com
040 358 4573
Kari-Pekka Varpio

Kari-Pekka
Varpio

Myyntipäällikkö
kari-pekka.varpio@sanoma.com
040 820 8596
kari-pekka.varpio@sanoma.com
040 820 8596
Marjaana Vilponen

Marjaana
Vilponen

Myyntijohtaja
marjaana.vilponen@sanoma.com
050 413 3914
marjaana.vilponen@sanoma.com
050 413 3914
Juha Virta

Juha
Virta

Client Manager
juha.virta@sanoma.com
040 776 0280
juha.virta@sanoma.com
040 776 0280
Kai Vuorentie

Kai
Vuorentie

Client Group Director
kai.vuorentie@sanoma.com
050 557 2198
kai.vuorentie@sanoma.com
050 557 2198
Sebastian Wikman

Sebastian
Wikman

Myyntipäällikkö, kansainväliset asiakkaat
sebastian.wikman@sanoma.com
040 164 8525
sebastian.wikman@sanoma.com
040 164 8525