Hyödynnä aikakauslehtien talviedut!

Aikakauslehdissä mainostaja tavoittaa yleisöt juuri oikeaan mielentilaan viritettynä. Jokaisella lehtibrändillä on oma luonteensa, johon kaupallinen kumppani voi samaistua luontevasti.
Tarjoamme talviedun 28.12.2022–28.2.2023 ilmestyviin aikakauslehtiin!
Etu koskee kaikkia ilmoituskokoja.
- Yksi ilmoitus: etusi 50 % alennusta
- Kaksi ilmoitusta: etusi 55 % alennusta
- Kolme ilmoitusta tai enemmän: etusi 60 % alennusta
Hinnoista myönnetään lisäksi mediatoimistoalennus 15 % tai suora-asiakasalennus 12 %, ei muita alennuksia. Etu koskee kaikkia ilmoituskokoja sekä monikanavaisia tuotteita, mukaan lukien monikanavaisia natiivi-ilmoituksia, ei liitteitä. Ilmoitukset on varattava yhdellä kerralla. Kampanjassa voi käyttää useampaa eri aineistoa.
Etu on voimassa seuraavissa lehdissä: Aku Ankka, ET-lehti, ET Terveys, Gloria, Glorian koti, Glorian ruoka & viini, HS Kuukausiliite, HS Meidän perhe, Hyvä terveys, IS Urheilulehti, Kodin Kuvalehti, Matka, Me Naiset, Suuri Käsityö, Tiede ja Tiede Luonto.
Kysy lisää yhteyshenkilöltäsi Sanomalla.